Kategorie

 
 

Wybrane Artykuły

 
 

Reklama

 
 

Partnerzy serwisu

Kitchen furniture fitting
Transport Anglia

 
Strona główna Programy Artykuły Forum Reklama O nas Kontakt  
Kosze cargo w mwblach kuchennych : emaliowane, chromowane, obrotowe, wysówne

Systemy koszy cargo w meblach kuchennych

kosz cargo - chrom

 

Aby usprawnić działanie naszej kuchni możemy zastosować zamiast zwykłych półek bardzo funkcjonalne systemy koszy na rolkach potocznie zwanymi koszami cargo, jest to rozwiązanie które w dużym stopniu ułatwia utrzymanie porządku w naszych meblach oraz w znaczący sposób usprawnią wyjmowanie z nich przechowywanych przedmiotów. Kosze można zastosować praktycznie w każdej szafce poczynając od zwykłych dolnych znajdujących się pod blatem o standardowej wysokości, kończąc na ponad 2 metrowych wyciągach które mogą pomieści, a co ważniejsze zachować w porządku spore zapasy domowych produktów. Jeśli chodzi o gamę szerokości szafek w których mogli byśmy zamontować kosz cargo to zaczynają się od 150 mm, po przez 300,400, na 600 mm kończąc. Poniżej można znaleźć kilka przykładów zastosowania koszy cargo.

 

kosz cargo - emaliaKosz cargo na rolkach

   Typowy kosz cargo możliwy do zastosowania w szafkach o szerokości od 150 mm do 600 mm. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma problemu z wyjmowaniem przedmiotów z głębi szafki. Podzielona na kilka poziomów przestrzeń pozwała na wygodne rozmieszczenie i segrgacje . System rolek pozwala na komfortowe wysuwanie zawartości szafki, natomiast ażurowa konstrukcja zapewnia przepływ powietrza we wnątrz wpływając pozytywnie na przechowywane produkty. Rozwiązanie to znacznie poprawia ergonomie mebli kuchennych ułatwiając dostęp do przechowywanych przedmiotów.

kosz cargo do szafki narożnejKosz 3/4 montowany w szafkach narożnych

   Jest to kosz stosowany w dolnych szafkach narożnikowych, szafki te ze względu na duże rozmiary są bardzo pojemne, niestety jednocześnie dość nieporęczne, często dostanie się do przedmiotów znajdujących się w głębi takiej szafki nastręcza wiele problemów, zastosowanie tego typu kosza rozwiązuje problem dostępu do głębszych części szafki, prze co wydatnie wpływa na ergonomię mebli. Jego słabym punktem jednak jest to że zmniejsza pojemność naszego narożnika, więc niebardzo nadaje się do stosowania w niewielkich kuchniach gdzie niema zbyt wiele przestrzeni do przechowywania produktów i naczyń.

 

Podobne artykuły

Rodzaje blatów kuchennych.

Oświetlenie stosowane w meblach kuchennych.

Szuflady stosowane w meblach kuchennych.

Fronty jakie można zamontować w meblach kuchennych.

Zlewozmywaki kuchenne.

Zmywarka w kuchni

Jaki okap kuchenny ?

 

 

 
 

Polecamy

 
 

Strona główna   |   Artykuły   |   Forum   |   Sklep   |   Reklama   |   Kontakt

Copyright (c) 2007 Meble-porady.pl