Kategorie

 
 

Wybrane Artykuły

 
 

Reklama

 
 

Partnerzy serwisu

Kitchen furniture fitting
Transport Anglia

 
Strona główna Programy Artykuły Forum Reklama O nas Kontakt  
Przydatne programy : pro100, kitchen draw, ikea kitchen planner …

Programy do projektowania mebli

Programy do projektowania mebli

 

Od pewnego czasu mamy możliwość korzystania z atrybutów, które kiedyś było dostępne dla profesjonalnych projektantów. Są to programy do projektowania i równoczesnej wizualizacji mebli kuchennych okrojone ze zbędnych opcji, proste w obsłudze, pozwalają na wygodne i szybkie sprawdzenie jak wizja sprawdzi się w rzeczywistości. W tym dziale znalazły się wszystkie darmowe programy do projektowania mebli, o których mi wiadomo. Polecam korzystanie z tego typu narzędzi bardzo ułatwiają i przyspieszają znalezienie właściwej koncepcji.


PRO100

Bardzo rozbudowana i ciekawa polska produkcja, co prawda Pro100 skierowany jest do przedsiębiorstw i salonów meblowych, z przeznaczeniem przede wszystkim dla zastosowań profesjonalnych, jednak istnieje możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej, która w zupełności pozwoli na zaprojektowanie i sprawdzenie układu naszych mebli kuchennych w pełnym trójwymiarze.

Ikea Kitchen planer

Program znanego szwedzkiego producenta i dystrybutora mebli i akcesoriów domowych.

Alno Kitchen planer

Program wspomagający projektowanie mebli kuchennych niemieckiej firmy Alno. Jak na darmowe narzędzie posiada wiele przydatnych opcji, jak symulację oświetlenia, czy możliwość sporej ingerencji w kolory otoczenia.

Swet Home 3D

Trochę bardziej uniwersalne narzędzie przy pomocy, którego można zaprojektować nie tylko kuchnię, ale także całe kondygnacje z uwzględnieniem rozkładu ścian, okien, drzwi, schodów i mebli. Nie jest szczególnie rozbudowany graficznie jednak pozwala na bardziej kompleksowe projekty.

Power Net+

To dla odmiany polski produkt udostępniony przez firmę CAD Projekt K&A, producenta wyspecjalizowanych profesjonalnych systemów do projektowania wnętrz jak "CAD Kuchnie" czy "CAD Wnętrza". Także bardzo uniwersalne narzędzie pozwalające na aranżację nie tylko kuchni, ale i salonów czy łazienek.

Kitchen Draw

Jeden z najpopularniejszych profesjonalnych programów do projektowania mebli kuchennych. Jest o wiele bardzie skomplikowany od typowych programów, które wymieniłem powyżej. Po zapoznaniu się z dostępnymi opcjami to potężne narzędzie pozwalające na zaprojektowanie mebli w najmniejszych detalach. Jest to wersja, pozwalająca na bezpłatne korzystanie z programu przez 30 godzin, co powinno wystarczyć na zaplanowanie mebli kuchennych.

 • Źródło Programy do projektowania wnętrz

 •  
   

  Polecamy

   
   

  Strona główna   |   Artykuły   |   Forum   |   Sklep   |   Reklama   |   Kontakt

  Copyright (c) 2007 GamingSite. All rights reserved.