Kategorie

 
 

Wybrane Artykuły

 
 

Reklama

 
 

Partnerzy serwisu

Kitchen furniture fitting
Transport Anglia

 
Strona główna Programy Artykuły Forum Reklama O nas Kontakt  
Fronty kuchenne : Drewniane, MDF, lakierowane, z płyty wiórowej

Rodzaje frontów kuchennych

Fronty w meblach kuchennych

 

Fronty meblowe obok blatów i uchwytów to z pewnością jedna z ważniejszych części mająca decydujący wpływ na estetykę naszej kuchni. Obecnie w przemyśle meblowym stosuje się bardzo szeroką gamą frontów meblowych wykonywanych na bazie płyt wiórowych, MDF lub drewna. Poniżej znajduje się krótki opis rodzajów frontów kuchennych dostępnych obecnie na rynku.


Fronty z płyty wiórowej

Najtańsze rozwiązanie to odpowiednio zabezpieczona na krawędziach płyta wiórowa. Jeśli jest solidnie wykonane zapewnia dobrą wytrzymałość za przystępną cenę. Dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Fronty MDF

Najpopularniejsze obecnie rozwiązanie łączące wysoką wytrzymaśocią szeroką gamę kolorów za przystępną cenę. Jeśli chodzi o MDF stosuje się dwa rodzaje wykończenia : folia PCV oraz wysokiej jakości lakiery.

Fronty z drewna

Fronty z drewna to zawsze modne tradycyjne rozwiązanie bardziej kosztowne lecz zapewniające o wiele lepsze wrażenia estetyczne i nadające pewien prestiż naszym meblom. Do produkcji stosuje się różne rodzaje drewna począwszy od drewna dębowego po przez drewno olchowe, bukowe, sosnowe skończywszy na wszelkiego rodzaju gatunkach egzotycznych zapewniających orginalny wygląd oraz niepowtarzalne wrażenia wizualne. Na ich bazie powstają najbardziej wyrafinowane meble kuchenne.

Podobne artykuły

Zawiasy stosowane w meblach kuchennych.

Rodzaje blatów kuchennych.

Oświetlenie stosowane w meblach kuchennych.

Kosze cargo stosowane w meblach kuchennych.

Szuflady stosowane w meblach kuchennych.

Zlewozmywaki kuchenne.

Zmywarka w kuchni

Jaki okap kuchenny ?

 
 

Polecamy

 
 

Strona główna   |   Artykuły   |   Forum   |   Sklep   |   Reklama   |   Kontakt

Copyright (c) 2007 Meble-porady.pl